Pohľad na výstavu Zem, miesto pre život – Nespútané živly

Zem, miesto pre život – Nespútané živly

Múzeum Spiša v Spišskej Novej Vsi, kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja, Vás spolu so Slovenským múzeom ochrany prírody a jaskyniarstva v Liptovskom Mikuláši pozýva na výstavu Zem, miesto pre život – Nespútané živly, ktorá je prístupná od 8. 12. 2021.

Príďte sa oboznámiť s jednotlivými prírodnými živlami – ohňom, vodou, zemou a vzduchom, ich významom a environmentálnymi problémami, ktoré sú na nich naviazané. Nezabudne sa ani na jednu z najaktuálnejších tém – klimatické zmeny a ich vplyv na našu planétu. Získavanie nových poznatkov Vám okrem informačných panelov uľahčia geologické zbierky, priestorové inštalácie vodného a lesného biotopu či trojrozmerné modely sopky, zemegule, atmosféry či kolobehu vody.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Dátum sprístupnenia

Od 8. 12. 2021